Služby

naše cukrárna

Skvostně připravené domácí dezerty a rozkošné dorty má v Hliněné baště na starost Barbora Brožová, vynikající cukrářka, která se svými kreativními dorty pronikla i na stránky gastronomických časopisů. Bára pracuje výhradně se sezonními produkty, od zralých broskví, meruněk a švestek až po exotické plody, jako je mango či mučenka. Dezerty a dorty v Hliněné baště upoutají dokonalou chuťovou souhrou, za příklad může posloužit kombinace bílé čokolády s pistáciemi či hořké čokolády s višněmi. Prohlédněte si fotogalerii našich dortů.

svatební obřady

Hliněná bašta je oblíbeným místem konání svatebních obřadů a následných hostin. Zástupci města Průhonice mohou svatebčany oddat přímo na hrázi romantického rybníčku nebo na malé louce za restaurací. Pro hostinu poslouží buď prostorná terasa, nebo svatební salonky ve věži Hliněné bašty. Přesný scénář hostiny i samotné menu s vámi při osobní schůzce probere Barbora Brožová, která má všechny svatby v Hliněné baště na starost.

rodinné oslavy a výročí

Hliněná bašta je díky unikátnímu prostředí a nevšední atmosféře jako stvořená pro významné rodinné oslavy, od kulatých narozenin až po nejrůznější výročí či vánoční setkání. Díky našemu variabilnímu prostoru se dvěma salonky zajistíme soukromí pro větší i menší společnost, podle přání hostů připravíme raut či servírovaný oběd nebo večeři. Přijďte oslavit vaše významná životní jubilea a užít si krásné a pohodové chvíle s blízkými.

dětské hřiště

Myslíme i na ty nejmenší, kteří přicházejí do naší restaurace s rodiči. K dispozici je hned několik míst, kde si mohou odpočinout, když už je pro ně sezení u stolu příliš únavné. Všichni kluci a holky ocení naše dětské hřiště, kde se můžou vydovádět na houpačkách a prolézačkách, či trampolínu. Nebo si pohladí naše ovečky a králíky. V případě špatného počasí máme v záloze dětský koutek, větší děti ocení krásné akvárium s mořskými rybičkami, umístěné v hlavním prostoru restaurace.

parkoviště

Nejen pražské restaurace bojují s parkováním. Také v turisticky oblíbených Průhonicích nemá spousta podniků dostatek parkovacích míst. To se Hliněné bašty naštěstí netýká. Díky své poloze na kraji obce u romantických rybníčků jich má vždy dostatek, a to i ve chvíli, kdy je restaurace plně obsazena. Nebojte se přijet, u nás zaparkujete vždy.